Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Shenzhen Newlight Investment And Development Co., Ltd.

Szczegóły firmy
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki: newlight / OEM
Ilość pracowników: 100~200Ludzie
Coroczne wyprzedaże: US$ 20,000,000 - US$ 30,000,000
Rok założenia: 2007
pc Export: 70% - 80%
Opis Firmy
Shenzhen Newlight Investment Development Co., Ltd. została założona w 2012 roku. Po latach ciężkiej pracy i rozwoju nasza firma ustanowiła kompletny system produkcji, badań i rozwoju, sprzedaży i serwisu. W 2015 roku nasza firma została oceniona jako przedsiębiorstwo high-tech w Shenzhen i wyrosła na nowoczesną firmę zajmującą się produkcją, badaniami i rozwojem, sprzedażą i serwisem produktów fotoelektrycznych LED. Nasze produkty to przede wszystkim oświetlenie słoneczne LED, meble LED, oświetlenie LED smart, urządzenia do nauczania LED i inne produkty.

Nasza firma założyła trzy firmy w Shenzhen, Shanwei i Dongguan. Każda firma ma podział pracy i współpracy, aby wprowadzić nasze odpowiednie korzyści. Badania i rozwój, sprzedaż i serwis Shenzhen, produkcja i przetwarzanie w Dongguan i Shanwei sprawiły, że osiągnęliśmy optymalną alokację zasobów i zapewniamy klientom przystępne produkty i najlepsze usługi.

Obecnie produkty naszej firmy są sprzedawane w 68 krajach i regionach na całym świecie. Nasze produkty zostały powszechnie uznane i zgromadziły bogate doświadczenie w handlu zagranicznym. Cały ładunek w naszej firmie posiada certyfikaty CE, Rohs, UL, FCC, C-tick, PSE i innych krajów. Newlight ma kilkudziesięciu sprzedawców, którzy mogą obsługiwać naszych klientów, pięciu profesjonalnych inżynierów odpowiedzialnych za badania i rozwój produktów, dwa zespoły QC w celu zapewnienia jakości testów produktów i setki ludzi jako zespół produkcyjny w celu zapewnienia produkcji. Silne możliwości badawczo-rozwojowe, setki produktów i profesjonalne usługi będą nadal tworzyć dużą wartość dla klientów.

W ciągu następnych pięciu lat będziemy kontynuować doskonalenie systemu firmy, opracowywać najlepsze i doskonałe produkty, ustanawiać bardziej znormalizowaną linię produkcyjną i podnosić poziom obsługi klienta, a następnie wspierać naszą firmę w integrowaniu usług badawczo-rozwojowych, produkcji i sprzedaży. zrównoważony rozwój Firmy high-tech.

Orzecznictwo
Standard:CE
Numer:BST1703504660001Y-1EC-1
Data wydania:2017-03-14
Data wygaśnięcia:
Zakres / piecyk:LED FURNITURE
Wydane przez:BST
Standard:rohs
Numer:BST1703504660001Y-1RC-4
Data wydania:2017-03-14
Data wygaśnięcia:
Zakres / piecyk:LED FURNITURE
Wydane przez:BTS
Czat
Poprosić o wycenę
Zmień język